Excitebike: World Challenge

WiiWare

Excitebike: World Challenge

Track Editor

Zelfs in de jaren '80 moedigde Excitebike je al aan om je fantasie de vrije loop te laten door je eigen parkoersen te bouwen en erop te racen. Dezer dagen is deze creatieve geest nog steeds volop aanwezig in Excitebike: World Challenge – maar dan nu met meer aanpassingsopties dan ooit en met de mogelijkheid om je zelfgebouwde circuits naar geregistreerde Wii-vrienden te sturen via WiiConnect24 of om ze te gebruiken in online races.

Excitebike: World Challenge

Met keuze uit een grote hoeveelheid onderdelen op alfabetische volgorde, bouw je het perfecte parkoers op uit rechte stukken, schansen, obstakels, vervormingselementen en meer. Zo kun je altijd een racebaan maken die jou en je online tegenstanders gegarandeerd tot het uiterste drijft.

Excitebike: World Challenge blijft zijn voorgangers trouw en plaatst je achter het stuur, terwijl je je creativiteit op hol laat slaan!

Pas op!

Zo verlaat je de website van Nintendo of Europe. Nintendo of Europe is niet verantwoordelijk voor de inhoud of veiligheid van de site die je gaat bezoeken.

Stoppen Doorgaan